REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3518
Tytuł: Arithmetic Operations on Functions from Sets into Functional Sets
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Data wydania: 2009
Data dodania: 24-lis-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 17, Issue 1, 2009, Pages 43-60
Abstrakt: In this paper we introduce sets containing number-valued functions. Different arithmetic operations on maps between any set and such functional sets are later defined.
Afiliacja: Institute of Computer Science, University of Bialystok, Sosnowa 64, 15-887 Bialystok Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3518
DOI: 10.2478/v10037-009-0005-y
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2009, Volume 17, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-009-0005-y.pdf271,34 kBAdobe PDFOtwórz
license.txt1,35 kBTextOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons