REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3518
Pełny rekord metadanych
Pole DCWartośćJęzyk
dc.contributor.authorKorniłowicz, Artur-
dc.date.accessioned2015-11-24T19:25:10Z-
dc.date.available2015-11-24T19:25:10Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.citationFormalized Mathematics, Volume 17, Issue 1, 2009, Pages 43-60-
dc.identifier.issn1426-2630-
dc.identifier.issn1898-9934-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/11320/3518-
dc.description.abstractIn this paper we introduce sets containing number-valued functions. Different arithmetic operations on maps between any set and such functional sets are later defined.-
dc.language.isoen-
dc.publisherDe Gruyter Open-
dc.titleArithmetic Operations on Functions from Sets into Functional Sets-
dc.typeArticle-
dc.identifier.doi10.2478/v10037-009-0005-y-
dc.description.AffiliationInstitute of Computer Science, University of Bialystok, Sosnowa 64, 15-887 Bialystok Poland-
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2009, Volume 17, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-009-0005-y.pdf271,34 kBAdobe PDFOtwórz
license.txt1,35 kBTextOtwórz
Pokaż uproszczony widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons