REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21359
Tytuł: Partial Sum of Some Series
Autorzy: Liang, Ming
Ding, Yuzhong
Data wydania: 2005
Data dodania: 29-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 13, Issue 1, Pages 1-4
Abstrakt: Solving the partial sum of some often used series.
Afiliacja: Ming Liang - QingDao QiuShi College of Vocation and Technology
Yuzhong Ding - QingDao University of Science and Technology
URI: http://hdl.handle.net/11320/21359
ISSN: 1426-2630
e-ISSN: 1898-9934
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2005 University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2005, Volume 13, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Partial_Sum_of_Some_Series.pdf77,39 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons