REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21359
Pełny rekord metadanych
Pole DCWartośćJęzyk
dc.contributor.authorLiang, Ming-
dc.contributor.authorDing, Yuzhong-
dc.date.accessioned2026-10-29T08:47:04Z-
dc.date.available2026-10-29T08:47:04Z-
dc.date.issued2005-
dc.identifier.citationFormalized Mathematics, Volume 13, Issue 1, Pages 1-4pl
dc.identifier.issn1426-2630-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/11320/21359-
dc.description.abstractSolving the partial sum of some often used series.pl
dc.language.isoenpl
dc.publisherUniversity of Białystokpl
dc.rightsAttribution-ShareAlike 4.0 International-
dc.rights.urihttps://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/-
dc.titlePartial Sum of Some Seriespl
dc.typeArticlepl
dc.rights.holder© 2005 University of Białystokpl
dc.rights.holderThis work is licensed under the Creative Commons License.pl
dc.description.AffiliationMing Liang - QingDao QiuShi College of Vocation and Technologypl
dc.description.AffiliationYuzhong Ding - QingDao University of Science and Technologypl
dc.description.referencesGrzegorz Bancerek. The fundamental properties of natural numbers. Formalized Mathematics,1(1):41–46,1990.pl
dc.description.referencesGrzegorz Bancerek. The ordinal numbers. Formalized Mathematics,1(1):91–96,1990.pl
dc.description.referencesCzeslaw Byliński. The complex numbers. Formalized Mathematics, 1(3):507–513, 1990.pl
dc.description.referencesJaroslaw Kotowicz. Real sequences and basic operations on them. Formalized Mathematics, 1(2):269–272, 1990.pl
dc.description.referencesRafal Kwiatek. Factorial and Newton coefficients. Formalized Mathematics, 1(5):887–890, 1990.pl
dc.description.referencesKonrad Raczkowski and Andrzej Nędzusiak. Real exponents and logarithms. Formalized Mathematics, 2(2):213–216, 1991.pl
dc.description.referencesKonrad Raczkowski and Andrzej Nędzusiak. Series. Formalized Mathematics, 2(4):449-452, 1991.pl
dc.identifier.eissn1898-9934-
dc.description.volume13pl
dc.description.issue1pl
dc.description.firstpage1pl
dc.description.lastpage4pl
dc.identifier.citation2Formalized Mathematicspl
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2005, Volume 13, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Partial_Sum_of_Some_Series.pdf77,39 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż uproszczony widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons