REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/5566
Tytuł: Differentiability of Polynomials over Reals
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Słowa kluczowe: differentiation of real polynomials
derivative of real polynomials
Data wydania: 2017
Data dodania: 5-cze-2017
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 25, Issue 1, pp. 31-38
Abstrakt: In this article, we formalize in the Mizar system [3] the notion of the derivative of polynomials over the field of real numbers [4]. To define it, we use the derivative of functions between reals and reals [9].
Afiliacja: Institute of Informatics, University of, Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/5566
DOI: 10.1515/forma-2017-0002
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2017, Volume 25, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
forma-2017-0002.pdf242,67 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons