REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3716
Tytuł: Preface
Autorzy: Grabowski, Adam
Shidama, Yasunari
Data wydania: 2014
Data dodania: 9-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 22, Issue 2, 2014, Pages i-iv
Afiliacja: Grabowski Adam - Institute of Informatics, University of Białystok, Akademicka 2, 15-267 Białystok, Poland
Shidama Yasunari - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/3716
DOI: 10.2478/forma-2014-0020
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Other
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2014, Volume 22, Issue 2
Varia (WMiI)

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
forma-2014-0020.pdf164,79 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons