REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3707
Tytuł: Pseudo-Canonical Formulae are Classical
Autorzy: Caminati, Marco B.
Korniłowicz, Artur
Słowa kluczowe: Hilbert positive propositional calculus
classical logic
canonical
formulae
Data wydania: 2014
Data dodania: 9-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 22, Issue 2, 2014, Pages 99-103
Abstrakt: An original result about Hilbert Positive Propositional Calculus introduced in [11] is proven. That is, it is shown that the pseudo-canonical formulae of that calculus (and hence also the canonical ones, see [17]) are a subset of the classical tautologies.
Afiliacja: Caminati Marco B. - School of Computer Science University of Birmingham Birmingham, B15 2TT United Kingdom
Korniłowicz Artur - Institute of Informatics University of Białystok Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
Sponsorzy: My work has been partially supported by EPSRC grant EP/J007498/1 and an LMS Computer Science Small Grant
URI: http://hdl.handle.net/11320/3707
DOI: 10.2478/forma-2014-0011
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2014, Volume 22, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
forma-2014-0011.pdf239,49 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons