REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3677
Tytuł: More on Divisibility Criteria for Selected Primes
Autorzy: Naumowicz, Adam
Piliszek, Radosław
Słowa kluczowe: divisibility
divisibility rules
decimal digits
Data wydania: 2013
Data dodania: 9-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 21, Issue 2, 2013, Pages 87-94
Abstrakt: This paper is a continuation of [19], where the divisibility criteria for initial prime numbers based on their representation in the decimal system were formalized. In the current paper we consider all primes up to 101 to demonstrate the method presented in [7].
Afiliacja: Naumowicz Adam - Institute of Informatics University of Białystok Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
Piliszek Radosław - Institute of Informatics University of Białystok Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3677
DOI: 10.2478/forma-2013-0010
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2013, Volume 21, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
forma-2013-0010.pdf216 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons