REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3634
Tytuł: The Borsuk-Ulam Theorem
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Riccardi, Marco
Data wydania: 2012
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 20, Issue 2, 2012, Pages 105-112
Abstrakt: The Borsuk-Ulam theorem about antipodals is proven, [18, pp. 32-33].
Afiliacja: Korniłowicz Artur - Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
Riccardi Marco - Via del Pero 102, 54038 Montignoso, Italy
Sponsorzy: This work has been supported by the Polish Ministry of Science and Higher Education project “Managing a Large Repository of Computer-verified Mathematical Knowledge” (N N519 385136)
URI: http://hdl.handle.net/11320/3634
DOI: 10.2478/v10037-012-0014-0
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2012, Volume 20, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-012-0014-0.pdf286,33 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons