REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3629
Tytuł: The Differentiable Functions from R into Rⁿ
Autorzy: Narita, Keiko
Korniłowicz, Artur
Shidama, Yasunari
Data wydania: 2012
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 20, Issue 1, 2012, Pages 65-71
Abstrakt: In control engineering, differentiable partial functions from R into Rⁿ play a very important role. In this article, we formalized basic properties of such functions.
Afiliacja: Narita Keiko - Hirosaki-city, Aomori, Japan
Korniłowicz Artur - Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
Shidama Yasunari - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/3629
DOI: 10.2478/v10037-012-0009-x
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2012, Volume 20, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-012-0009-x.pdf309,07 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons