REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3619
Tytuł: More on the Continuity of Real Functions
Autorzy: Narita, Keiko
Kornilowicz, Artur
Shidama, Yasunari
Data wydania: 2011
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 19, Issue 4, 2011, Pages 233-239
Abstrakt: In this article we demonstrate basic properties of the continuous functions from R to Rn which correspond to state space equations in control engineering.
Afiliacja: Narita Keiko - Hirosaki-city, Aomori, Japan
Kornilowicz Artur - Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
Shidama Yasunari - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/3619
DOI: 10.2478/v10037-011-0032-3
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2011, Volume 19, Issue 4

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-011-0032-3.pdf242,58 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons