REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3604
Tytuł: Linear Transformations of Euclidean Topological Spaces. Part II
Autorzy: Pąk, Karol
Data wydania: 2011
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 19, Issue 2, 2011, Pages 109-112
Abstrakt: We prove a number of theorems concerning various notions used in the theory of continuity of barycentric coordinates.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3604
DOI: 10.2478/v10037-011-0017-2
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2011, Volume 19, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-011-0017-2.pdf252,59 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons