REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3598
Tytuł: Partial Differentiation, Differentiation and Continuity on n-Dimensional Real Normed Linear Spaces
Autorzy: Inoué, Takao
Naumowicz, Adam
Endou, Noboru
Shidama, Yasunari
Data wydania: 2011
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 19, Issue 2, 2011, Pages 65-68
Abstrakt: In this article, we aim to prove the characterization of differentiation by means of partial differentiation for vector-valued functions on n-dimensional real normed linear spaces (refer to [15] and [16]).
Afiliacja: Inoué Takao - Inaba 2205, Wing-Minamikan Nagano, Nagano, Japan
Naumowicz Adam - Institute of Computer Science, University of Białystok, Akademicka 2, 15-267 Białystok, Poland
Endou Noboru - Nagano National College of Technology, Japan
Shidama Yasunari - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/3598
DOI: 10.2478/v10037-011-0011-8
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2011, Volume 19, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-011-0011-8.pdf267,41 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons