REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3573
Tytuł: The Geometric Interior in Real Linear Spaces
Autorzy: Pąk, Karol
Data wydania: 2010
Data dodania: 2-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 18, Issue 3, 2010, Pages 185-188
Abstrakt: We introduce the notions of the geometric interior and the centre of mass for subsets of real linear spaces. We prove a number of theorems concerning these notions which are used in the theory of abstract simplicial complexes.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3573
DOI: 10.2478/v10037-010-0021-y
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2010, Volume 18, Issue 3

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-010-0021-y.pdf230,56 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons