REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3571
Tytuł: Miscellaneous Facts about Open Functions and Continuous Functions
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Data wydania: 2010
Data dodania: 2-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 18, Issue 3, 2010, Pages 171-174
Abstrakt: In this article we give definitions of open functions and continuous functions formulated in terms of "balls" of given topological spaces.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3571
DOI: 10.2478/v10037-010-0019-5
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2010, Volume 18, Issue 3

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-010-0019-5.pdf231,18 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons