REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3565
Tytuł: Abstract Simplicial Complexes
Autorzy: Pąk, Karol
Data wydania: 2010
Data dodania: 2-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 18, Issue 1, 2010, Pages 95-106
Abstrakt: In this article we define the notion of abstract simplicial complexes and operations on them. We introduce the following basic notions: simplex, face, vertex, degree, skeleton, subdivision and substructure, and prove some of their properties.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3565
DOI: 10.2478/v10037-010-0013-y
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2010, Volume 18, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-010-0013-y.pdf299,04 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons