Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji:
http://hdl.handle.net/11320/21391| Tytuł: | Lebesgue Integral of Simple Valued Function |
| Autorzy: | Shidama, Yasunari Endou, Noboru |
| Data wydania: | 2005 |
| Data dodania: | 30-paź-2026 |
| Wydawca: | University of Białystok |
| Źródło: | Formalized Mathematics, Volume 13, Issue 1, Pages 67-71 |
| Abstrakt: | In this article, the authors introduce Lebesgue integral of simple valued function. |
| Afiliacja: | Yasunari Shidama - Shinshu University, Nagano Noboru Endou - Gifu National College of Technology |
| URI: | http://hdl.handle.net/11320/21391 |
| ISSN: | 1426-2630 |
| e-ISSN: | 1898-9934 |
| Typ Dokumentu: | Article |
| metadata.dc.rights.uri: | https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ |
| Właściciel praw: | © 2005 University of Białystok This work is licensed under the Creative Commons License. |
| Występuje w kolekcji(ach): | Formalized Mathematics, 2005, Volume 13, Issue 1 |
Pliki w tej pozycji:
| Plik | Opis | Rozmiar | Format | |
|---|---|---|---|---|
| Lebesgue_Integral_of_Simple_Valued_Funcion.pdf | 92,44 kB | Adobe PDF | Otwórz |
Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL
