REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21386
Tytuł: Propositional Calculus for Boolean Valued Functions. Part VIII
Autorzy: Kobayashi, Shunichi
Data wydania: 2005
Data dodania: 30-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 13, Issue 1, Pages 55-58
Abstrakt: In this paper, we proved some elementary propositional calculus formulae for Boolean valued functions.
Afiliacja: Matsumoto University, Nagan
URI: http://hdl.handle.net/11320/21386
ISSN: 1426-2630
e-ISSN: 1898-9934
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2005 University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2005, Volume 13, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Propositional_Calculus_for_Boolean_Valued_Part_VIII.pdf71,76 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons