REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21364
Tytuł: Several Differentiation Formulas of Special Functions. Part V
Autorzy: Wang, Peng
Li, Bo
Data wydania: 2007
Data dodania: 29-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 15, Issue 3, Pages 73-79
Abstrakt: In this article, we give several differentiation formulas of special and composite functions including trigonometric, polynomial and logarithmic functions.
Afiliacja: Peng Wang - Qingdao University of Science and Technology, China
Bo Li - Qingdao University of Science and Technology, China
URI: http://hdl.handle.net/11320/21364
DOI: 10. 2478/v10037-007-0009-4
ISSN: 1426-2630
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2008 Peng Wang, Bo Li, published by University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2007, Volume 15, Issue 3

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Several_Differentiation_Formulas_of_Special_Functions._Part_V.pdf153,06 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons