REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21360
Tytuł: Several Differentiation Formulas of Special Functions. Part II
Autorzy: Li, Bo
Zhang, Yan
Liang, Xiquan
Data wydania: 2006
Data dodania: 29-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 14, Issue 1, Pages 37-45
Abstrakt: In this article, we give several differentiation formulas of special and composite functions including trigonometric function, inverse trigonometric function, polynomial function and logarithmic function.
Afiliacja: Bo Li - Qingdao University of Science and Technology, China
Yan Zhang - Qingdao University of Science and Technology, China
Xiquan Liang - Qingdao University of Science and Technology, China
URI: http://hdl.handle.net/11320/21360
DOI: 10.2478/v10037-006-0006-z
ISSN: 1426-2630
e-ISSN: 1898-9934
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2008 Bo Li, Yan Zhang, Xiquan Liang, published by University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2006, Volume 14, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Several_Differentiation_Formulas_of_Special_Functions._Part_III.pdf113,89 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons