Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji:
http://hdl.handle.net/11320/21356| Tytuł: | Partial Differentiation on Normed Linear Spaces Rⁿ |
| Autorzy: | Endou, Noboru Shidama, Yasunari Miyajima, Keiichi |
| Data wydania: | 2007 |
| Data dodania: | 29-paź-2026 |
| Wydawca: | University of Białystok |
| Źródło: | Formalized Mathematics, Volume 15, Issue 2, Pages 65-72 |
| Abstrakt: | In this article, we de ne the partial di erentiation of functions of real variable and prove the linearity of this operator [18]. |
| Afiliacja: | Noboru Endou - Gifu National College of Technology, Japan Yasunari Shidama - Shinshu University, Nagano, Japan Keiichi Miyajima - Ibaraki University, Hitachi, Japan |
| URI: | http://hdl.handle.net/11320/21356 |
| DOI: | 10.2478/v10037-007-0008-5 |
| ISSN: | 1426-2630 |
| Typ Dokumentu: | Article |
| metadata.dc.rights.uri: | https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ |
| Właściciel praw: | © 2008 Noboru Endou, Yasunari Shidama, Keiichi Miyajima, published by University of Białystok This work is licensed under the Creative Commons License. |
| Występuje w kolekcji(ach): | Formalized Mathematics, 2007, Volume 15, Issue 2 |
Pliki w tej pozycji:
| Plik | Opis | Rozmiar | Format | |
|---|---|---|---|---|
| Partial_Differentiation_on_Normed_Linear_Spaces_Rn.pdf | 152,43 kB | Adobe PDF | Otwórz |
Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL
