REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21355
Tytuł: Riemann Indefinite Integral of Functions of Real Variable
Autorzy: Shidama, Yasunari
Endou, Noboru
Wasaki, Katsumi
Data wydania: 2007
Data dodania: 29-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 15, Issue 2, Pages 59-63
Abstrakt: In this article we define the Riemann indefinite integral of functions of real variable and prove the linearity of that [1]. And we give some examples of the indefinite integral of some elementary functions. Furthermore, also the theorem about integral operation and uniform convergent sequence of functions is proved.
Afiliacja: Yasunari Shidama - Shinshu University, Nagano, Japan
Noboru Endou - Gifu National College of Technology, Japan
Katsumi Wasaki - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/21355
DOI: 10. 2478/v10037-007-0007-6
ISSN: 1426-2630
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2007, Volume 15, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Riemann_Indefinite_Integral_of_Functions_of_Real_Variable.pdf139,33 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons