REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21353
Tytuł: Some Properties of Some Special Matrices. Part II
Autorzy: Yue, Xiaopeng
Hu, Dahai
Liang, Xiquan
Data wydania: 2006
Data dodania: 28-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 14, Issue 1, Pages 7-12
Abstrakt: This article provides definitions of idempotent, nilpotent, involutory, self-reversible, similar, and congruent matrices, the trace of a matrix and their main properties.
Afiliacja: Xiaopeng Yue - Qingdao University of Science and Technology, China
Dahai Hu - Qingdao University of Science and Technology, China
Xiquan Liang Qingdao University of Science and Technology, China
URI: http://hdl.handle.net/11320/21353
DOI: 10.2478/v10037-006-0002-3
ISSN: 1426-2630
e-ISSN: 1898-9934
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2008 Xiaopeng Yue, Dahai Hu, Xiquan Liang, published by University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2006, Volume 14, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Some_Properties_of_Some_Special_Matrices._Part_II.pdf94,13 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons