REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3692
Tytuł: Coproducts in Categories without Uniqueness of cod and dom
Autorzy: Goliński, Maciej
Korniłowicz, Artur
Słowa kluczowe: coproducts
disjoined union
Data wydania: 2013
Data dodania: 9-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 21, Issue 4, 2013, Pages 235-239
Abstrakt: The paper introduces coproducts in categories without uniqueness of cod and dom. It is proven that set-theoretical disjoint union is the coproduct in the category Ens [9].
Afiliacja: Goliński Maciej - Institute of Informatics University of Białystok Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
Korniłowicz Artur - Institute of Informatics University of Białystok Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3692
DOI: 10.2478/forma-2013-0025
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2013, Volume 21, Issue 4

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
forma-2013-0025.pdf218,17 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons