REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3681
Tytuł: Commutativeness of Fundamental Groups of Topological Groups
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Słowa kluczowe: fundamental group
topological group
Data wydania: 2013
Data dodania: 9-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 21, Issue 2, 2013, Pages 127-131
Abstrakt: In this article we prove that fundamental groups based at the unit point of topological groups are commutative [11].
Afiliacja: Institute of Informatics University of Białystok Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3681
DOI: 10.2478/forma-2013-0014
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2013, Volume 21, Issue 2

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
forma-2013-0014.pdf207,03 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons