REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3631
Tytuł: Riemann Integral of Functions from R into n-dimensional Real Normed Space
Autorzy: Miyajima, Keiichi
Korniłowicz, Artur
Shidama, Yasunari
Data wydania: 2012
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 20, Issue 1, 2012, Pages 79-86
Abstrakt: In this article, we define the Riemann integral on functions R into n-dimensional real normed space and prove the linearity of this operator. As a result, the Riemann integration can be applied to the wider range. Our method refers to the [21]
Afiliacja: Miyajima Keiichi - Faculty of Engineering, Ibaraki University, Hitachi, Japan
Korniłowicz Artur - Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok Poland
Shidama Yasunari - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/3631
DOI: 10.2478/v10037-012-0011-3
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2012, Volume 20, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-012-0011-3.pdf303,25 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons