REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3617
Tytuł: Cayley's Theorem
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Data wydania: 2011
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 19, Issue 4, 2011, Pages 223-225
Abstrakt: The article formalizes the Cayley's theorem saying that every group G is isomorphic to a subgroup of the symmetric group on G.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3617
DOI: 10.2478/v10037-011-0030-5
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2011, Volume 19, Issue 4

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-011-0030-5.pdf202,58 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons