REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3607
Tytuł: Mazur-Ulam Theorem
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Data wydania: 2011
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 19, Issue 3, 2011, Pages 127-130
Abstrakt: The Mazur-Ulam theorem [15] has been formulated as two registrations: cluster bijective isometric -> midpoints-preserving Function of E, F; and cluster isometric midpoints-preserving -> Affine Function of E, F; A proof given by Jussi Väisälä [23] has been formalized.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3607
DOI: 10.2478/v10037-011-0020-7
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2011, Volume 19, Issue 3

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-011-0020-7.pdf246,6 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons