REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3563
Tytuł: The Correspondence Between n-dimensional Euclidean Space and the Product of n Real Lines
Autorzy: Korniłowicz, Artur
Data wydania: 2010
Data dodania: 2-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 18, Issue 1, 2010, Pages 81-85
Abstrakt: In the article we prove that a family of open n-hypercubes is a basis of n-dimensional Euclidean space. The equality of the space and the product of n real lines has been proven.
Afiliacja: Institute of Informatics, University of Białystok, Sosnowa 64, 15-887 Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3563
DOI: 10.2478/v10037-010-0011-0
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2010, Volume 18, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-010-0011-0.pdf265,5 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons