REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3562
Tytuł: Representation of the Fibonacci and Lucas Numbers in Terms of Floor and Ceiling
Autorzy: Jastrzębska, Magdalena
Data wydania: 2010
Data dodania: 2-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 18, Issue 1, 2010, Pages 77-80
Abstrakt: In the paper we show how to express the Fibonacci numbers and Lucas numbers using the floor and ceiling operations.
Afiliacja: Institute of Mathematics, University of Białystok, Akademicka 2, 15-267 Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3562
DOI: 10.2478/v10037-010-0010-1
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2010, Volume 18, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-010-0010-1.pdf262,95 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons