REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3547
Tytuł: Small Inductive Dimension of Topological Spaces. Part II
Autorzy: Pąk, Karol
Data wydania: 2009
Data dodania: 2-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 17, Issue 3, 2009, Pages 219-222
Abstrakt: In this paper we present basic properties of n-dimensional topological spaces according to the book [10]. In the article the formalization of Section 1.5 is completed.
Afiliacja: Institute of Computer Science, University of Białystok, Poland
URI: http://hdl.handle.net/11320/3547
DOI: 10.2478/v10037-009-0027-5
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Artykuły naukowe (WMiI)
Formalized Mathematics, 2009, Volume 17, Issue 3

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-009-0027-5.pdf206,84 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons