REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21390
Tytuł: The Banach Space l^p
Autorzy: Suzuki, Yasumasa
Data wydania: 2005
Data dodania: 30-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 13, Issue 1, Pages 63-66
Abstrakt: We introduce the arithmetic addition and multiplication in the set of lp real sequences and also introduce the norm. This set has the structure of the Banach space.
Afiliacja: Take, Yokosuka-shi, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/21390
ISSN: 1426-2630
e-ISSN: 1898-9934
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2005 University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2005, Volume 13, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
The_Banach_Space.pdf85,23 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons