Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji:
http://hdl.handle.net/11320/21389| Tytuł: | Laplace Expansion |
| Autorzy: | Pąk, Karol Trybulec, Andrzej |
| Data wydania: | 2007 |
| Data dodania: | 30-paź-2026 |
| Wydawca: | University of Białystok |
| Źródło: | Formalized Mathematics, Volume 15, Issue 3, Pages 143-150 |
| Abstrakt: | In the article the formula for Laplace expansion is proved. |
| Afiliacja: | Karol Pąk - Institute of Computer Science, University of Białystok, Poland Andrzej Trybulec - Institute of Computer Science, University of Białystok, Poland |
| URI: | http://hdl.handle.net/11320/21389 |
| DOI: | 10.2478/v10037-007-0016-5 |
| ISSN: | 1426-2630 |
| Typ Dokumentu: | Article |
| metadata.dc.rights.uri: | https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ |
| Właściciel praw: | © 2008 Karol Pak, Andrzej Trybulec, published by University of Białystok This work is licensed under the Creative Commons License. |
| Występuje w kolekcji(ach): | Artykuły naukowe (WInf) Formalized Mathematics, 2007, Volume 15, Issue 3 |
Pliki w tej pozycji:
| Plik | Opis | Rozmiar | Format | |
|---|---|---|---|---|
| Laplace_Expansion.pdf | 154,35 kB | Adobe PDF | Otwórz |
Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL
