REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/21337
Tytuł: Several Classes of BCI-algebras and their Properties
Autorzy: Ding, Yuzhong
Data wydania: 2007
Data dodania: 26-paź-2026
Wydawca: University of Białystok
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 15, Issue 1, Pages 1-9
Abstrakt: I have formalized the BCI-algebras closely following the book [6], sections 1.1 to 1.3, 1.6, 2.1 to 2.3, and 2.7. In this article the general theory of BCI-algebras and several classes of BCI-algebras are given.
Afiliacja: Qingdao University of Science and Technology, China
URI: http://hdl.handle.net/11320/21337
DOI: 10.2478/v10037-007-0001-z
ISSN: 1426-2630
Typ Dokumentu: Article
metadata.dc.rights.uri: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Właściciel praw: © 2008 Yuzhong Ding, published by University of Białystok
This work is licensed under the Creative Commons License.
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2007, Volume 15, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Several_Classes_of_BCI_algebras_and_their_Properties.pdf124,68 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons