REPOZYTORIUM UNIWERSYTETU
W BIAŁYMSTOKU
UwB

Proszę używać tego identyfikatora do cytowań lub wstaw link do tej pozycji: http://hdl.handle.net/11320/3597
Tytuł: Formalization of Integral Linear Space
Autorzy: Futa, Yuichi
Okazaki, Hiroyuki
Shidama, Yasunari
Data wydania: 2011
Data dodania: 6-gru-2015
Wydawca: De Gruyter Open
Źródło: Formalized Mathematics, Volume 19, Issue 1, 2011, Pages 61-64
Abstrakt: In this article, we formalize integral linear spaces, that is a linear space with integer coefficients. Integral linear spaces are necessary for lattice problems, LLL (Lenstra-Lenstra-Lovász) base reduction algorithm that outputs short lattice base and cryptographic systems with lattice [8].
Afiliacja: Futa Yuichi - Shinshu University, Nagano, Japan
Okazaki Hiroyuki - Shinshu University, Nagano, Japan
Shidama Yasunari - Shinshu University, Nagano, Japan
URI: http://hdl.handle.net/11320/3597
DOI: 10.2478/v10037-011-0010-9
ISSN: 1426-2630
1898-9934
Typ Dokumentu: Article
Występuje w kolekcji(ach):Formalized Mathematics, 2011, Volume 19, Issue 1

Pliki w tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
v10037-011-0010-9.pdf251,61 kBAdobe PDFOtwórz
Pokaż pełny widok rekordu Zobacz statystyki


Pozycja ta dostępna jest na podstawie licencji Licencja Creative Commons CCL Creative Commons